توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های یولداشلار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های یولداشلار ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

۱٫ رعایت حریم شخصی

یولداشلار برای حریم شخصی‌ افراد احترام قائل است. بدین منظور اطلاعاتی‌ که از کاربران برای ثبت نام دریافت میشود به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و کاملا محرمانه است. مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده کاربر می‌باشد، لذا از در اختیار گذاشتن رمز عبور خود به افراد دیگر خودداری کنید.

۳٫ عودت کالا

در صورتیکه کالای ارسال شده با سفارش شما مغایرت دارد، تاریخ انقضای آن گذشته است و یا مهلت مصرف آن کوتاه است، می‌توانید یک یا همه اجناس سبد خرید را مرجوع کنید. در صورتیکه گزینه “پرداخت در محل” را انتخاب کرده باشید، میتوانید از پرداخت صورتحساب خودداری کنید و اگر پرداخت را به صورت آنلاین انجام دادید با ارسال کد سفارش به سامانه خدمات مشتریان، با شما تماس گرفته می‌شود و پیگیری از این طریق انجام می‌شود.

۴٫ ارتباطات

هرگونه اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام از جمله شماره‌ی تماس و پست الکترونیکی در اختیار ما در یولداشلار  قرار می‌دهید، تنها اطلاعات رسمی و مورد تایید مشتری و هم‌چنین راه‌های ارتباطی ما و شما، جهت پاسخگویی و ارائه‌ی اطلاعیه‎‌ها به شما عزیزان خواهد بود. توجه داشته باشید تنها شماره‌ی تماس ما ۰۹۱۹۵۸۰۹۴۹۸ است. بنابراین هرگونه تماس و پیامک تحت عنوان یولداشلار، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام یولداشلار است و در صورت دریافت چنین پیامک یا تماس ، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@yoldashlar.ir اطلاع دهید.

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره حقوق کاربران میتوانید با شماره تلفن و یا پست الکترونیک ارتباط برقرار کنید.

قوانین و مقررات تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین‌

 

 امور مشتریان: تهران _اسلامشهر، زرافشان ، خیابان سعدی ، کوچه
مدرسه فاطمه الزهرا ، کوچه مبارزان ، پلاک ۳۷
، طبقه سوم

تلفن ثابت: ۰۲۱۵۶۳۶۸۶۲۱

تلفن همراه : ۰۹۱۹۵۸۰۹۴۹۸

 پست الکترونیکی :info@yoldashlar.ir